зараз на сайті

На даний момент 2 гостей на сайті

Розробник сайту

© 2014 Солодкі шедеври. Всі права захищено.
© Akimoff Vlad

Щоб створити неймовірний і дуже красивий торт, спочатку необхідно детально продумати його зовнішній вигляд, написати план дій, підготувати всі необхідні інструменти та інгрідієнти, ЗНАЙТИ надхнення і безпосередньо взяти і зробити його.

Отже, все починається з ідеї. Так одразу вигадати щось дуже важко, тому ідеї потрібно пошукати (в інтернеті, журналах тощо). Прогенерувавши все побачене і прочитане, можна братися до рисунку. Спочатку варто накреслити основні контури, до яких поступово требе додати необхідні елементи.

Далі необхідно здіснити безпосередній процес випікання коржів. Потім - промазування кремом, покриття цукровою глазуррю і детальне та довготривале декорування.

Важливо також подумати на чому буде стояти торт, чи необхідне перевезення (перенесення) і захист торта при цих діях.

Одже, переходимо до СВІТУ ІНСТРУМЕНТІВ, які потрібні для створення СОЛОДКИХ ШЕДЕВРІВ.

Для того, щоб безпосередньо приступити до випікання коржів для майбутнього торту, необхідно підготувати відповідні форми для випічки, міксер (блендер), різноманітні ємності (в т. ч. жаростійкі), мірні ложки і стакани, терки.

Особливу увагу хочу звернути на силіконову лопатку. Це сучасний винахід, силіконова частина якого витримує дуже низькі та дуже високі температури. Нею зручно розмішувати і заливати тісто у форми практично без залишку.

Після випікання коржі повинні гарно остинути. Для цього використовують спеціальні решітки.

Особливими інструментами для кремів є кондитерські мішки та насадки, кондитерські лопатки, кондитерські шпателі, ПРАВИЛО (метелічна нержавіюча лінійка).

Також для зручності нанесення крему на поверхню торта, можна використовувати поворотний круг.

Переходячи до наступної групи інструментів, необхідно дати визначення одному терміну.

МАСТІКА (Fondant) - це пластична цукрова глазур, яка використовується для обтягування тортів, ліплення декоративних елементів, створення цукрових квітів та різноманітних фігурок.

Інструменти для мастіки - найрізноманітніші.

Розглянемо ті, що відіграють особливу роль при використанні мастіки.

Першим є інструмент для розгладжування.

Інструмент для декорування.

Він має вигляд палички з кулею на кінці і буває металічним або пластмасовим. Переважно його використовують для утоншення країв пелюстків та листків цукрових квітів.

Цей процес виконується на спеціальному килимку для формування квітів та листків, які до нього не прилипають.

Для декорування торта мастікою використовують також:

  • силіконові молди

  • плунжери

  • виїмки

  • текстурні килимки та текстурні валики

А для того, щоб покрити торт фондантом, необхідно використовувати достатньо великий силіконовий коврик та акрилову качалку (валик).

Для деяких видів мастік при декоруванні торта можна використовувати ПАСТА-МАШИНУ. Вона розкатує мастіку рівномірно і відносно швидко. Буває механічною та автоматичною. Вони суттєво відрізняються в ціні і характеристиках зручності.

Ще є дуже багато інструментів та приладів, які можна використати для створення СОЛОДКОГО ШЕДЕВРУ - це і харчові аерограф, принтер, плотер; це інструменти і для роботи з шоколадом, і з карамеллю; і багато інших.

Ви можете почати з малого - використовуйте те, що маєте на своїй кухні. Головне надхнення і бажання.

А якщо у Вас не буде нічого виходити, тоді наша кондитерська студія запропонує торт, який підійде саме Вам.